۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

در اینبخش چهره های معروفی کـه جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند رابه شـما معرفی میکنیم، خیلی از این چهره ها از دلیل ایجاد این جاهای زخم روی تن شان سخن گفته اند و خیلی هم از صحبت کردن درباره آنها خودداری می‌کنند و ترجیح می‌دهند چیزی در این باره بـه زبان نیاورند،

شارون استون

شارون استون، ستاره کهنه کار هالیوود مجروح کـه روی گردن خود دارد را طبق معمولً با آرایش، ویرایش عکس و یا دستمال گردن و لباسهای یقه دار می پوشاند اما این زخم چنان مشهور شده کـه در فضای اینترنت بـه آن پرداخته شده و حتی وبسایتی با این نام «www.sharonstonesscar.com» ساخته شده کـه بعلت ایجاد این زخم پرداخته اسـت.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

ظاهرا شارون استون در جوانی مشغول اسب سواری بوده کـه با طناب رخت آویز برخورد کرده و این برخورد باعث ایجاد شدن مجروح عمیق در گردن او شده اسـت.

پادما لاکشمی

اگر شـما نیز برنامه سریالی «Top Chef» را نگاه کرده باشید بی شک متوجه زخم بلند روی بازوی مجری برنامه، پادما لاکشمی، شده اید. این بازیگر و مجری تلویزیونی در سن ۱۴ سالگی یک حادثه رانندگی بسیار خطرناک داشته و این زخم ازآن روز بـه بعد همراه وی بوده اسـت.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

در این تصادف، بازو و لگن لاکشمی خرد شده اما او در کمال ناباوری خاطرات خوبی از این حادثه دارد. لاکشمی در گفتگو ای با مجله ووگ در این باره چنین گفته اسـت:” بودن در حادثه رانندگی مانند یک نشئه ی بسیار نشاط آور اسـت؛ لحظه ای باور نکردنی کـه در کمال تعجب یکی از بهترین عکسهای باقیمانده در ذهن مـن شده اسـت”.

سیلوستر استالونه

کسانی کـه از دیرباز با سیلوستر استالونه و فیلمهای او آشنایی دارند بی شک متوجه مجروح کـه روی شقیقه راست او وجوددارد شده اند. اینچنین زخم هایی هنگام تلاش برای کمک بـه زایمان با استفاده از انبرک ایجاد میشدند، تکنیکی کـه البته امروزه دیگر وجود ندارد.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

در واقع همین زخم بوده کـه بـه استالونه سبک سخن گفتن و صدای خاصش را داده اسـت زیرا پزشکان با این عمل خود باعث شدند کـه یکی از اعصاب صورت استالونه قطع شده و قسمت پایین نیمه سمت راست صورت او فلج شود. البته این تنها یکی از کوچک‌ ترین زخمها و آسیب هایی اسـت کـه این ستاره باسابقه هالیوود دارد. در کارنامه صدمات او حتی شکستگی گردن و یا زخم ساق پا با ۷۰ بخیه نیز دیده میشود.

کایلی جنر

وقتی کـه کایلی جنر، سوپر مدل و ستاره سریالهای ریالیتی شود همراه با نامزدش، تراویس اسکات، روی جلد مجله GQ ظاهر شد، زخم بزرگ و بلند روی رانش توجه بسیاری بخود جلب کرد. این ستاره ۲۰ ساله کـه بزودی بـه جمع میلیاردرهای جهان می پیوندد هیچگاه سعی نکرده زخم خود و دلیل بوجود آمدن آنرا پنهان کند. وی اعتراف کرده کـه این زخم را در طول بازی قایم باشک با خواهرش، کندال، برداشته اسـت.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

کایلی در این باره چنین گفته اسـت زمانی کـه ۵ سال داشتم، مـن و خواهرم در حال بازی قایم باشک بودیم و مـن در داخل یک فضای تنگ قایم شده بودم. بعد از مدتی کـه خواهرم نتوانست مرا پیدا کند باید از سطح تیزی کـه از یک درب بزرگ بیرون زده بود بالا بیایم. اما ناگهان افتادم و میله ای در پایم فرو رفت. سعی کردم میله را از پایم بیرون بکشم اما اینکار باعث شد کـه کل رانم پاره شود. البته اکنون بزرگ کـه شده ام این زخم کوچک تر شده اسـت.

جونا هیل

شاید شـما هم متوجه این زخم نشده باشید اما جونا هیل مجروح بسیار بزرگ و ناخوشایند روی آرنج دست راست خود دارد. اگر شـما هم فکر میکنید کـه این زخم داستانی بسیار دردناک دارد درست فکر کرده‌اید. وی این زخم را «یکی از بزرگترین چیزها در زندگی» خود می‌داند.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

بـه گفته هیل، ردر سن ۱۵ سالگی در حال رانندگی پشت یک اتومبیل اجاره ای بود، در حالیکه دستش را از شیشه باشین بیرون برده بود. دوستش برای شوخی با فرمان خودرو بازی میکند و اینکار باعث چپ شدن اتومبیل میگردد و دست هیل روی آسفالت کشیده می‌شود. هیل در بیمارستان بـه هوش می‌آید و می‌شنود کـه پزشکان در مورد قطع کردن دست او صحبت می‌کنند.

و این حادثه باعث شد کـه هیل افکار خودرا تغییر دهد. وی می‌گوید کـه بعد از این حادثه بـه خودم گفتم کـه دیگر والدینم را دچار مشکل نخواهم کرد. باید مشهور شوم. باید این کارم را جبران کنم و کاری کـه با آنها کرده ام رابا کمی بهتر بودن تلافی کنم. از این رو هرروز بـه این زخم نگاه می‌کنم و این موضوع بـه مـن یادآوری می‌کند کـه باید سخت تلاش کنم.

هریسون فورد

هنگام بازی در فیلم «دختر شاغل» «Working Girl» شخصیت هریسون فورد در اثر سوراخ شدن گوش و برخورد چانه اش با زمین بیهوش میشود. در «آخرین جنگ صلیبی» «The Last Crusade» شخصیت ایندیانا جونز جوان در اثر ضربه شلاق چانه خودرا پاره میکند اما مجروح کـه روی چانه هریسون فورد وجوددارد واقعاً از کجا آمده اسـت.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

بـه گفته خود او، فورد درسال ۱۹۶۴ در حال رانندگی بدون بستن کمربند ایمنی بود کـه بعد از برخورد با یک باجه تلفن، چانه اش بـه شدت بـه فرمان خورده و مدت ها در همین حالت کنار جاده میماند تا این‌کـه یکی وی را بـه بیمارستان می‌رساند. در بیمار ستان یک عمل جراحی اضطراری روی چانه او صورت می‌گیرد و همین موضوع باعث میشود کـه جای زخم او هنوز هم قابل رویت باشد.

سیل

شایعات بسیاری در مورد زخم های روی صورت سیل، خواننده نیجریایی تبار وجوددارد. برخی انها را نتیجه حمله افراد نژادپرست در خیابان و برخی دیگر زخم هایی ناشی از مراسم سنتی در دوران کودکی میدانند اما واقعیت چیز دیگری اسـت. سیل بـه نوعی بیماری سل جلدی مبتلاست.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

کـه باعث التهاب و زخم پوستی، ایجاد شدن زخم و ریزش موی او شده اسـت. در چنین شرایطی اسـت کـه بیمار با زخم های پروانه ای شکل روی صورت و بینی خود مواجه میشود. خوشبختانه در دهه سوم زندگی این بیماری سیل درمان شد اما تاثیر ویرانگر آن هنوز درصورت او دیده میشود.

مایکل کی ویلیامز

مایکل کی ویلیامز همیشه در سریال ها و فیلم هایی کـه حضور داشته نقش شخصیت های سرسخت و خشن را بازی کرده اسـت و زخم هایی کـه روی صورت خود دارد بـه او کمک کرده کـه بیشتر در این نقش ها جا بیفتد. واقعیت این اسـت کـه این زخمها دریک درگیری در کلوب شبانه در روز تولد ۲۵ سالگی ویلیامز و با ضربه تیغ اصلاح ایجاد شده اسـت.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

وی نزدیک بود در اثر این جراحات جانش را از دست بدهد اما در نهایت زخم هایش مسیر زندگی وی را بـه سمت شهرت تغییر دادند. وی ابتدا بخاطر زخم هایش نقش هایی وحشتناک در آهنگ ویدیوها بدست آورد و سپس رفته رفته بـه یک چهره مشهور در سریالهای تلویزیونی تبدیل شد.

کاترین زتا جونز

زخم گردی کـه روی گردن کاترین زتا جونز وجوددارد بسیار ریز اسـت کـه بـه جراحی نای مربوط می‌شود. این جای زخم را میتوان بـه سهولت با یک جراحی زیبایی ساده برداشت اما جونز میـــخواهد کـه این زخم را حفظ کند.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

وی در این باره چنین می‌گوید گریمورها همیشه سعی دارند کـه آنرا بپوشانند اما مـن نمی‌خواهم آنرا پنهان کنم. اگر این زخم را نداشتم امروز این جا نبودم.

تینا فی

تنیا فی کـه بازیگری مشهوری در عرصه تلویزیون اسـت در مورد زخم صورتش بـه ندرت صحبت میکند و البته دلیل قانع کننده ای نیز برای این رفتار خود دارد. فی می‌گوید کـه در سن ۵ سالگی در حیاط خانه پدری اش مشغول بازی بوده کـه یک غریبه با چاقو صورت وی را پاره می‌کند و این زخم از همان هنگام با وی بوده اسـت.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

گرچه این مرد غریقه هیچگاه پیدا نشد اما فی میگوید کـه زخم صورتش تنها بعد از ورود بـه عرصه بازیگری باعث ناراحتی وی شده اسـت. وی امروزه از گریم یا زوایای خاص دوربین برای مخفی کردن زخم روی صورتش استفاده میکند.

کالی کوکو

کالی کوکو کـه همه ی وی را با سریال «تئوری بیگ بنگ» می شناسند روی شانه خود زخم هایی دارد کـه در نتیجه یک جراحی اورژانسی درسال اخیر شکل گرفته اند.

چهره های معروفی که جای زخم های بزرگی روی بدن شان دارند

اما این تنها مجروح نیست کـه کوکو دارد زیرا طرفداران سریال بی شک متوجه زخم بزرگی کـه روی قسمت جلوی مچ پای چپ اوست نیز شده اند. وی این زخم را درسال ۲۰۱۰ و پس از افتادن از اسب برداشته اسـت.