۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸

جراحی زیبایی بینی در تهران

اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی زیبایی بینی در تهران

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی در تهران را دارند بهتر است به بهترین جراح بینی مراجعه کنند، درباره انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران در مقالات مختلفی که در این رابطه تهیه شده توضیحاتی را مطرح نموده این که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کنید.

جراحی زیبایی بینی جزء پرطرفدارترین عمل های زیبایی می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

این تقسیم بندی بر اساس ویژگی هایی که این دو نوع بینی توسط جراحان بینی انجام شده است.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی زیبایی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای استخوان ضعیف و پوست ضخیم باشد، همچنین بینی گوشتی دارای نوک پهن و غدد چربی فراوان در اطراف سوراخ های بینی می باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند به آن ها پیشنهاد می شود در جراحی زیبایی بینی گوشتی مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.
روش های جراحی زیبایی بینی به شرح ذیل می باشد:

عمل جراحی بینی به دو روش ، جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود.

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می گردد و پس از جدا نمودن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی ایجاد می شود.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی پوست ایجاد نشده و تمامی برش ها در داخل بینی می باشد.

بهتر است بدانید که دید جراح بینی در جراحی بینی باز بیشتر از جراحی بینی بسته می باشد.

جراحی زیبایی بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی با لیزر

امروزه شاهد تبلیغات گسترده ای در خصوص عمل بینی با لیزر هستیم باید بگوییم که هنوز علم پزشکی در حوزه لیزر آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را در اسکلت بینی ایجاد کرد، لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.
عوارض جراحی زیبایی بینی چیست ؟

برخی از افراد هنگام مراجعه برای مشاوره جراحی بینی نگران عوارض بعد از آن می باشند که باید بگوییم در صورتی که عمل بینی توسط بهترین جراح بینی انجام شود هیچ عارضه ای نخواهد داشت و کاملا ایمن محسوب می شود.

اما به این نکته نیز توجه کنید که رعایت اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی برای کاهش احتمال بروز عوارض جانبی ناشی از عمل زیبایی بسیار مهم می باشد.

جراحی بینی تنها باعث تورم و کبودی ، گرفتگی بینی و آبریزش می شود که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می گردد.
قیمت جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

قیمت جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان ، هزینه آزمایشات و داروها و غیره تعیین می شود.