۲۱ دی ۱۳۹۸
دی ۲۱, ۱۳۹۸

جراحی بینی در تبریز

دی ۲۱, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی در تبریز

عاملی که جراحی بینی در تبریز یا جراحی بینی در تهران را از یکدیگر متمایز می سازد مهارت جراح بینی در انجام جراحی بینی است. جراحی بینی تبریز برای افرادی که ساکن تبریز هستند مناسب تر است ولی گاهی شهرت یک جراح بینی تبریز به علت انجام جراحی بینی های خوب به قدری زیاد می شود که افراد از شهرهای دیگر نیز متقاضی انجام جراحی بینی در تبریز می شوند.

در واقع متقاضی جراحی بینی به دنبال بهترین جراح بینی است تا فرم بینی پس از جراحی بینی همانی شود که مد نظرش است .

جراح بینی ماهر باید با توجه به خواسته بیمار و نوع بینی او ، بینی را به گونه ای جراحی کند که متناسب با دیگر اجزای چهره باشد.

عوارض جراحی بینی
عوارض هایی چون مشکلات تنفسی یا اختلال در عملکرد بینی بسیار شنیده می شود و با کمی تحقیق می توانید متوجه شوید افرادی که چنین شکایاتی دارند جراحی بینی یا راینوپلاستی را نزد یک فرد نامناسب انجام داده اند.

در اصل جراح بینی خوب و ماهر با تکنیک های جراحی بینی آشنایی دارد و می تواند به خوبی بینی را جراحی کند تا عوارضی برای بیمار به وجود نیاید.

دکتر حمیرا رشدی ، بهترین جراح بینی در تبریز ، با استفاده از بهترین تکنیک ها بینی را جراحی می کند و فرم بینی پس از جراحی بینی متناسب با دیگر اجزای چهره است.

برای مشاهده بینی هایی که توسط دکتر رشدی انجام شده اند می توانید به گالری تصاویر و صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

بیماران باید به این نکته توجه داشته باشند که مراقبت های بعد از عمل بینی اهمیت بسیار بالایی دارد و رعایت آن ها موجب می شود تا نتیجه جراحی بینی همانطوری شود که انتظار می رود.

انتخاب جراح بینی
هر فردی توقع دارد پس از پایان جراحی بینی نتیجه ی قابل قبولی کسب کند و بینی فرم زیبایی داشته باشد .

متقاضیان جراحی بینی باید بدانند که مهم ترین عامل کسب رضایت از نتیجه جراحی بینی ، میزان مهارت جراح بینی است .

به همین دلیل توصیه می شود تا جراح بینی خوب و ماهری را انتخاب کنید .

یک جستجوی ساده در مرورگرهای اینترنتی شما را با جراحان بینی بسیار زیادی آشنا می کند که با مشاهده نمونه کارهای آن ها می توانید میزان مهارت شان را بسنجید .

برخی از جراحان بینی در جراحی بینی فانتزی تبحر بالایی دارند برخی دیگر نیز در جراحی بینی طبیعی بسیار ماهر هستند و برخی نیز در هر نوع از جراحی بینی حتی جراحی های پیچیده بینی نیز مهارت بالایی دارند .

مشاهده نمونه کارهای جراح بینی باعث می شود متوجه شوید سبک کدام جراح بینی بیشتر مورد پسند شما است .

در انتخاب جراح بینی عجله نکنید و به خوبی در ارتباط با جراح بینی تحقیق کنید زیرا نتیجه حاصل از جراحی بینی برای مدت زمان بسیار زیادی ماندگار است و اگر جراحی بینی به خوبی انجام شود دیگر نیازی به جراحی ترمیمی بینی نخواهید داشت .

اقدامات قبل از جراحی بینی
۸ ساعت قبل از عمل بینی از مصرف غذا و نوشیدی خودداری کنید و ناشتا باشید، این بدین معنا نیست که شب قبل از جراحی بینی پرخوری کنید ، توصیه می شود شب قبل از عمل بینی نیز غذای سبک مصرف نمایید .
مصرف دخانیات وسیگار را دو هفته قبل از عمل قطع کنید .
از مصرف آسپرین ، بروفن و غیره به مدت ۲ هفته قبل از عمل بینی خودداری کنید.
حتماً از خود عکس تهیه کنید تا تغییرات را بهتر مشاهده کنید .
آزمایش های تجویز شده را انجام دهید .
اگر بیماری خاصی دارید یا به دارویی حساسیت دارید حتماً به جراح بینی بگویید .
۶ ماه قبل از عمل بینی مصرف آکوتان یا روآکوتان یا آکوتان باید قطع شود ، این دارو اغلب به صورت کپسول برای درمان جای جوش و آکنه مورد استفاده قرار می گیرد و تشکیل شده از ویتامین A است.
رعایت اقدامات قبل از عمل بینی باعث می شود که بیمار حین جراحی بینی دچار تشدید خونریزی نشود و اکسیژن رسانی بهتر داشته باشد .

به همین دلیل توصیه می شود برای حفظ سلامتی و امنیت خودتان حتماً اقدامات قبل از جراحی بینی را انجام دهید .