۰۷ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۷, ۱۳۹۹

درباره جوانسازی پوست

فروردین ۷, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

درباره جوانسازی پوست

جوانسازی پوست : قاعدتا پوست یکی از فاکتورهای مهمی است که تاثیر قابل توجهی بر زیبایی چهره دارد ، بطوری که در صورت مواجهه با کوچکترین خللی زیبایی صورت را تحت الشعاع قرار داده و موجب کاهش اعتماد به نفس خواهد شد. ( دکتر سینا صفائی )

افزایش سن ، عوامل محیطی نظیر قرارگیری طولانی مدت در معرض تشعشات نور آفتاب ، بی تحرکی و عادات نادرست غذایی و حتی وراثت ؛ از جمله مواردی هستند که می توانند سبب بروز مشکلات پوستی در صورت و حتی دیگر نواحی بدن شوند و به طور کلی درخشش ، شادابی و جوانی پوست را تحت تاثیر قرار داده و از زیبایی آن بکاهند.

این موارد می توانند به اشکال مختلفی اعم از چین و چروک ، جای زخم ، آکنه ، تغییر رنگدانه های پوست ، آفتاب سوختگی ، از دست رفتن الاستیسیته و استحکام پوست و غیره قابل مشاهده باشند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در همه علوم بویژه علوم پزشکی ، امکان درمان تمامی موارد فوق فراهم آمده است و بدین منظور روش های مختلفی ؛ تحت عنوان روش های جوانسازی پوست ، پا به عرصه ظهور نهاده اند.

جوانسازی پوست
روش های جوانسازی پوست :

به طور کلی در حال حاضر راهکارها و روش های متعددی اعم از تزریق بوتاکس ، تزریق چربی ، تزریق فیلر ، مزوتراپی ، پلاسماجت ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، هایفوتراپی ، لیزر درمانی و غیره در راستای جوانسازی پوست و رفع مشکلات فوق الذکر وجود دارند که از طریق آن ها ؛ می توان به اصلاح مشکلات پوستی و نیز بازگشت جوانی به چهره کمک شایانی کرد.

توجه داشته باشید کلیه روش های ذکر شده در صورتی که توسط یک متخصص حاذق و مجرب ، صورت پذیرند حتما به نتایج بهینه ای ختم شده و موجبات رضایت خاطر فرد را فراهم خواهند آورد.

لازم به ذکر است که جهت انتخاب بهترین و موثرترین روش جوانسازی پوست ، می بایست به پزشک متخصص مراجعه نموده و از طریق مشاوره با ایشان بهترین روش درمانی را برگزید.