۲۹ اسفند ۱۳۹۸
اسفند ۲۹, ۱۳۹۸

جوانسازی واژن

اسفند ۲۹, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن : در اثر عوامل متفاوتی هم چون یائسگی ، زایمان های متعدد ، انجام جراحی های متفاوت و غیره میزان استروژن طبیعی واژن کاهش می یابد ؛ کاهش استروژن تاثیر به سزایی بر روی ساختار و عملکرد واژن دارد از این رو پزشک با انجام عمل جوانسازی واژن به بازسازی دوباره واژن پرداخته و باعث جوانسازی آن می شود.( جراح و متخصص زنان )

جوانسازی واژن با لیزر

یکی از موثرترین روش های جوانسازی واژن استفاده از لیزر می باشد که به علت غیرتهاجمی بودن و تاثیر قابل توجه آن بسیار مورد توجه قرار گرفته و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

همانگونه که استفاده از لیرز در جوانسازی پوست بسیار موثر عمل کرده است تاثیر آن در جوانسازی واژن نیز به همان صورت است و بسیاری از مشکلات واژن را در کمترین زمان به بهترین نحو بر طرف می کند.

در حین جوانسازی واژن با لیزر ، پزشک تلاش می کند تا اشعه لیزر را بر روی ناحیه مورد نظر بفرستد ؛ اشعه لیزر ، سبب جمع شدن بافت ها و تحریک فیبروپلاست ها می شود و با تحریک فیبروپلاست ها کلاژن سازی افزایش می یابد بدین ترتیب در واژن بازسازی بافت صورت گرفته و سبب جوانتر شدن آن می شود.

جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ ، یکی از روش های درمانی غیر هورمونی ، بدون درد و دائمی می باشد که جایگزین مناسبی برای روش های درمانی قبلی است ؛ مدت زمان انجام جوانسازی واژن به این روش کمتر از ۱۵ دقیقه به طول می انجامد و دوره نقاهت نیز ندارد ، یعنی بیمار بلافاصله پس از انجام جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا می تواند به انجام امور شخصی خود بپردازد.

لازم به ذکر است نتیجه جوانسازی واژن با لیزر ، بلافاصله پس از انجام آن قابل مشاهده نمی باشد می توان گفت حدودا بعد از گذشت ۳۰ روز از انجام جوانسازی واژن بیماران شاهد نتایج آن خواهند بود.

مزایای جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا
در این روش از جوانسازی واژن ، هیچ گونه برش و زخمی ایجاد نخواهد شد.
جوانسازی واژن با لیزر ، در دسته درمان های ساده و سرپایی قرار می گیرد.
جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ ، نیاز به بیهوشی و بی حسی موضعی ندارد.
بعد از انجام این روش از جوانسازی واژن نیاز به بستری شدن بانوان در بیمارستان نمی باشد.
بانوان بلافاصله پس از انجام این عمل می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.
نتیجه جوانسازی واژن با لیزر دائمی است.
این روش تقریبا برای تمامی بانوانی که توانایی انجام روش های درمانی هورمونی را ندارند ، مناسب می باشد.